Huvudkontor Luleå

Öppettider: Vardagar 08.00 – 17.00

Murbruksvägen 11
973 45 Luleå

0920-20 02 40
info@kalles-bud.se

Filialkontor Umeå

Öppettider: Vardagar 08.00 – 17.00

Bölevägen 44
904 31 Umeå

0920-20 02 40
info@kalles-bud.se

Luleå

Ingemar Ström



Transporter övriga Sverige/utrikes


Tel: 0920-20 02 41
Mobil: 070-531 98 00

ingemar@kalles-bud.se
Jan Johansson



Hemleveranser Norrbotten


Tel: 0920-20 02 49
Mobil: 070-351 02 49

jan.johansson@kalles-bud.se
Johan Ström



Ekonomi


Tel: 0920-24 42 30

johan@kalles-bud.se
Karl-Erik Ström



VD/Försäljning


Tel: 0920-20 02 44
Mobil: 070-530 51 45

kalle@kalles-bud.se
Lennart Sjölund



Transporter inom Norrbotten Montörerna


Tel: 0920-20 02 42
Mobil: 070-292 28 60

lennart@kalles-bud.se
Mikael Ström



Transporter övriga Sverige/utrikes


Tel: 0920-20 02 48
Mobil: 070-560 76 70

mikael@kalles-bud.se
Nicolai Sarady



Lageransvarig


Tel: 0920-20 02 46
Mobil: 070-973 63 91

lagret@kalles-bud.se
Robert Jacobsson



Transporter inom Norrbotten


Tel: 0920-20 02 45
Mobil: 070-560 07 77

robert@kalles-bud.se
Susanne Ström



Administration


Tel: 0920-20 02 45

susanne@kalles-bud.se

Umeå

Fernando Flores



Transporter inom Västerbotten


Tel: 090-12 94 01
Mobil: 076-800 10 32

fernando.flores@kalles-bud.se
Linus Ridderlind



Platschef - Transporter inom Västerbotten


Tel: 090-12 94 03
Mobil: 076-800 66 18

linus@kalles-bud.se